SZUKAJ WG KATEGORII
Wyszukaj:
Twoje konto:
Zaloguj się
Wybierz język:
Facebook

1pxKontakt

INFOLINIA:
(22) 668 42 11
Pon - Pt 8:00 - 17:00

E-MAIL:
sklep@midparts.com.pl

1pxCentrala

ENERGETYKÓW 5,
66-010
Nowogród Bobrzański

1px

NEWSLETTER

Punkty Midparts

Aby skorzystać z programu lojalnościowego Punkty Midparts musisz zarejestrować się w naszym sklepie internetowym na www.midparts.com.pl

Uczestnictwo w programie lojalnościowym Punkty Midparts jest dobrowolne i całkowicie nieodpłatne. Tylko Ty decydujesz czy i kiedy wymienić uzbierane punkty na atrakcyjne nagrody.

 

Jak to działa?
Robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym masz możliwość zakupu oryginalnych części czy artykułów związanych z automatycznymi skrzyniami biegów po dużo korzystniejszych cenach niż w autoryzowanych serwisach.
Program lojalnościowy Punkty Midparts to zbieranie punktów za wydane złotówki w naszym sklepie. Za każdą wydaną złotówkę otrzymujesz 1 punkt (1 zł=1 punkt). Przykładowo kupując filtr z uszczelką za 99 zł otrzymasz 99 punktów. 

 

Dodatkowo: 
za zapisanie się do naszego newslettera otrzymasz jednorazowo 50 punktów 
za dodanie opinii o naszym sklepie, produkcie otrzymasz jednorazowo 50 punktów

Ważnym elementem programu lojalnościowego Punkty Midparts jest to, że uzbierane punkty nie kasują się. Przykładowo dokonałeś jednego zakupu w styczniu, drugiego kilka miesięcy później to uzyskane punkty w styczniu zostaną dopisane do nowych punktów za drugi zakup. Uzbierane punkty nie podlegają wymianie na pieniądze, lecz tylko i wyłącznie na produkty dostępne w naszej specjalnej, lojalnościowej kategorii. 

 

Nagrody
Nagrody w programie lojalnościowym Punkty Midparts możesz sobie wybrać po uzbieraniu minimum 1200 punktów. Wówczas do wykorzystania masz 35 zł. (1200 punktów=35 zł). Nagrody możesz wybrać z katalogu: Dodatki -> Punkty Midparts. Na bieżąco dodajemy tam atrakcyjne produkty związane z naszą firmą oraz automatycznymi skrzyniami biegów. Zamiast wymieniać  punkty na konkretne nagrody możesz każde 1200 punktów wymienić na stały rabat 1% na zakupy w naszym sklepie (maksymalny, stały rabat jaki możesz uzyskać, to 10%) 

 

Jak odebrać zamówione nagrody?
Zamówione nagrody możesz odebrać osobiście w oddziele naszej firmy w Warszawie, mieszczęcego się przy ul. Zielonogórskiej 12 (Ursus), zamówić telefonicznie pod numerami 22 8678977 lub 22 6684211 bądź wysyłając do nas maila na info@midparts.pl. Koszty dostarczenia zamówionych produktów pokrywa w całości firma Midparts. Jeśli zamówienie obejmie więcej nagród, zostaną one dostarczone łącznie. Nagrody zostaną wysłane na adres podany podczas rejestracji w sklepie internetowym lub na adres, który wynika ze zmienionych przez Ciebie danych. Wszelkie inne zmiany wymagają potwierdzenia mailem.

Jeśli nie będzie możliwe wydanie zamówionej nagrody z tego powodu, że dany artykuł jest niedostępny, zamawiający zostanie niezwłocznie powiadomiony (najpóźniej w ciągu 7 dni od daty zamówienia danego przedmiotu) i cała suma wydana na te nagrody zostanie zwrócona.

Integralną częścią powyższej informacji jest regulamin programu lojalnościowego Punkty Midparts. Regulamin dostępny jest TUTAJ. Niniejszy Regulamin może ulec zmianom, jeżeli jest to uzasadnione potrzebą zapewnienia bezpiecznego funkcjonowania programu lojalnościowego Punkty Midparts, w szczególności zapobiegania nadużyciom. Wszelkie zmiany niniejszego Regulaminu są skuteczne po ich publikacji na stronie internetowej firmy Midparts.

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, sugestie, propozycje dotyczące naszego
programu lojalnościowego Punkty Midparts
skontaktuj się z nami
tel. 22 8678977 
tel. 22 6684211 
email: info@midparts.pl

 

Zrób zakupy już dziś i zyskaj pierwsze punkty w programie Punkty Midparts.

Serdecznie zapraszamy 

 

 

{nocache:09f44c35eacc83b3ccf6679f0644beb2#0}
KONTAKT:
22668 42 11
Czynne: 8:00 - 17:00
724 339 500
info@midparts.com.pl
ADRES
CENTRALA:
ENERGETYKÓW 5,
66-010
Nowogród Bobrzański
KONTAKT
INFOLINIA:
(22) 668 42 11
Pon - Pt 8:00 - 16:00 E-MAIL:
info@midparts.com.pl
NASZE ODDZIAŁY
Nasze oddziały
Midparts Automatyczne skrzynie biegów.
Nasza firma powstała w 2005 i od początku specjalizuje się w sprzedaży części do automatycznych skrzyń biegów nowych i używanych , całych skrzyń, oraz serwisem w naszym warsztacie w Warszawie. Naszą dewizą stała się wysoka jakość oferowanych części, napraw skrzyń, oraz dbałość o każdego klienta. Pamiętamy także o szybkości dostaw, u nas zamawiając części do godziny 16 otrzymasz je następnego dnia do godziny 12*. Pamiętaj u nas otrzymasz gwarancje towaru który kupujesz, oraz najniższe na rynku ceny.
Mamy stale uzupełniane magazyny w Nowogrodzie Bobrzańskim, w Warszawie, Krakowie gdzie zawsze możesz podjechać i odebrać zamówiony towar osobiście. Nasi pracownicy służą pomocą w doborze skrzyni w Twoim samochodzie, testem komputerowym, oraz doborem odpowiednich środków do pielęgnacji.
Działamy na podstawie wpisu do ewidencji 1374/05, którego udzielił Burmistrz miasta i gminy Nowogród Bobrzański
(C) COPYRIGHT MIDPARTS. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Oprogramowanie: SHOPER.PL | Realizacja: Intermedia Agencja Interaktywna
Sklep internetowy Shoper.pl