SZUKAJ WG KATEGORII
Wyszukaj:
Twoje konto:
Zaloguj się
Wybierz język:
Facebook

1pxKontakt

INFOLINIA:
(22) 668 42 11
Pon - Pt 8:00 - 17:00

E-MAIL:
sklep@midparts.com.pl

1pxCentrala

ENERGETYKÓW 5,
66-010
Nowogród Bobrzański

1px

NEWSLETTER

Zwroty i wymiana

ZWROTY I ODSTĄPIENIE OD UMOWY

  1. W przypadku umów zawieranych na odległość pomiędzy MIDPARTS a klientami będącymi konsumentami, klient który zawarł taką umowę może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni liczonych od dnia objęcia zamówionego towaru w posiadanie przez konsumenta lub przez wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, z zastrzeżeniem że w przypadku umów obejmujących wiele rzeczy dostarczanych osobno, partiami lub częściami termin ten liczony jest od objęcia w posiadanie ostatniej rzeczy, partii lub części, a w przypadku umów polegających na regularnym dostarczaniu rzeczy przez czas oznaczony termin ten liczony jest od objęcia w posiadanie pierwszej rzeczy. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie przez klienta będącego konsumentem pisemnego oświadczenia o odstąpieniu od umowy przed upływem wskazanego w zdaniu poprzednim terminu. Nie podlegają zwrotowi świadczenia i produkty, od nabycia których, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, nie można odstąpić. Zasady odstąpienia od umowy, a także przypadki, w których prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje określone zostały w Załączniku numer 1 do regulaminu. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone na formularzu stanowiącym Załącznik numer do niniejszego regulaminu. FORMULARZ ZWROTU
  2. W razie odstąpienia od umowy przez klienta w zgodnie z ust. 1 powyżej umowa jest uważana za niezawartą, a klient jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły ulega zwrotowi. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy. MIDPARTS zwróci konsumentowi w ww. terminie wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do klienta, z zastrzeżeniem że MIDPARTS będzie uprawniony do wstrzymania się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jej odesłania w zależności od tego które zdarzenie nastąpiło wcześniej, a w przypadku gdy klient wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez MIDPARTS, MIDPARTS nie jest zobowiązany do zwrotu klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.
  3. W razie odstąpienia od umowy przez klienta w zgodnie z ust. 1 powyżej, klient ma obowiązek zwrócić towar MIDPARTS lub przekazać towar osobie upoważnionej przez MIDPARTS do jego odbioru niezwłocznie, nie później jednak niż 14 dni liczonych od dnia w którym klient odstąpił od umowy. Do zachowania określonego w zdaniu poprzednim terminu wystarczy odesłanie towaru przed upływem tego terminu. W razie odstąpienia od umowy zgodnie z ust. 1 powyżej, klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru do MIDPARTS.
  4. W razie odstąpienia od umowy przez klienta w zgodnie z ust. 1 powyżej, klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.
  5. W przypadku skorzystania przez klienta będącego konsumentem z prawa odstąpienia od umowy, zwracany towar należy odesłać na następujący adres MIDPARTS: ul. Enegetyków 5, 66-010 Nowogród Bobrzański. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie konsumenta o odstąpieniu od umowy. W ciągu 7 dni MIDPARTS dokona sprawdzenia towaru i wystawi fakturę korygującą. Oryginał i kopia faktury wraz z pisemnym poświadczeniem przez MIDPARTS zwrotu towaru przez konsumenta zostaną wysłane do klienta listem poleconym. Klient powinien odesłać podpisaną kopię faktury korygującej.
  6. Wskazane w niniejszym paragrafie prawo do odstąpienia od umowy dotyczy wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, tj. stosuje się je wyłącznie do sprzedaży przez MIDPARTS towaru osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.
{nocache:09f44c35eacc83b3ccf6679f0644beb2#0}
KONTAKT:
22668 42 11
Czynne: 8:00 - 17:00
724 339 500
info@midparts.com.pl
ADRES
CENTRALA:
ENERGETYKÓW 5,
66-010
Nowogród Bobrzański
KONTAKT
INFOLINIA:
(22) 668 42 11
Pon - Pt 8:00 - 16:00 E-MAIL:
info@midparts.com.pl
NASZE ODDZIAŁY
Nasze oddziały
Midparts Automatyczne skrzynie biegów.
Nasza firma powstała w 2005 i od początku specjalizuje się w sprzedaży części do automatycznych skrzyń biegów nowych i używanych , całych skrzyń, oraz serwisem w naszym warsztacie w Warszawie. Naszą dewizą stała się wysoka jakość oferowanych części, napraw skrzyń, oraz dbałość o każdego klienta. Pamiętamy także o szybkości dostaw, u nas zamawiając części do godziny 16 otrzymasz je następnego dnia do godziny 12*. Pamiętaj u nas otrzymasz gwarancje towaru który kupujesz, oraz najniższe na rynku ceny.
Mamy stale uzupełniane magazyny w Nowogrodzie Bobrzańskim, w Warszawie, Krakowie gdzie zawsze możesz podjechać i odebrać zamówiony towar osobiście. Nasi pracownicy służą pomocą w doborze skrzyni w Twoim samochodzie, testem komputerowym, oraz doborem odpowiednich środków do pielęgnacji.
Działamy na podstawie wpisu do ewidencji 1374/05, którego udzielił Burmistrz miasta i gminy Nowogród Bobrzański
(C) COPYRIGHT MIDPARTS. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Oprogramowanie: SHOPER.PL | Realizacja: Intermedia Agencja Interaktywna
Sklep internetowy Shoper.pl